O nás

Il Palazzo se nachází v Husově ulici č. 5, pár kroků od Karlova mostu i Staroměstského náměstí, takřka v srdci Prahy. Podnik řídí Mario D’Innocenzo a Tetiana Shoponyak, kteří mají zároveň na starost chod kuchyně a každý den připravují typicky středomořské pokrmy. Díky svým kvalitám a kouzlu je Il Palazzo jedním z nejvýznamnějších zástupců italské kuchyně v Praze.

 

Restaurace

Tvoří ji 200 m² gastronomického prostoru, vybudovaného z jednoho z historických sklepů, kde král Karel IV. skladoval svá drahocenná vína. Na tomto úchvatném místě vás pohltí kouzelná atmosféra a naši kuchaři vám zalahodí pokrmy připravenými s velkým umem a vášní jen z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Mnohé z ingrediencí, které kupujeme, mají certifikát bio. Náš bohatý vinný sklep zahrnuje skvělá vína ze všech italských regionů i ze světa a naši schopní sommelieři vám budou umět dobře poradit.

 

Kavárna / Bistro

Naleznete ji hned u vchodu do budovy. V tomto příjemném koutku Itálie můžete zakoupit potraviny, poobědvat nebo jen posedět u rychlé svačinky. Pokud se nacházíte poblíž, nenechte si ujít příležitost ochutnat jednu z nejlepších káv ve městě, a jestliže máte také mlsný jazýček, musíte vyzkoušet i naše výhradně domácí moučníky.

 

Coffee Break & Cateringová služba

Il Palazzo pořádá také vinařsko-gastronomické akce jako gala večeře, občerstvení pro firmy, rozvoz jídla domů, pasta party, kurzy vaření, různé ochutnávky apod. Naše vlastní cukrárna nabízí také zákusky a dorty na objednávku. V případě jakýchkoliv dotazů nás přímo kontaktujte.

Galerie

Restaurant / Bistro Interiér

Naše skvělé pokrmy

Události

[add_eventon lang=”L2″ ]

Kontakt

Informace

Otevírací Doba:

Pondělí – Neděle

11:30 – 23:00

Adresa:

Husova 5, Praha 1

Telefon:

+420 222 233 945

Pro platby přijímáme kreditní karty

Napište nám

Poslat zprávuclear

Zde najdete naši restauraci

Česky  |  English